Otázka:
Kde stáhneme Betaflight Configurator a Blackbox Explorer?
sempaiscuba
2020-04-24 15:09:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vybral jsem si starší čtyřkolku, abych získal nějaké zkušenosti s létáním FPV. Nejsem si jistý výrobcem nebo modelem čtyřkolky - zdá se, že nemá štítek. Dodává se s některými tištěnými pokyny pro nastavení a použití, ale zdá se, že jsou zastaralé.

Pokyny říkají, že potřebuji Betaflight Configurator a Blackbox Explorer a že je třeba je stáhnout z Internetového obchodu Chrome. Zdá se však, že tyto aplikace nejsou dostupné z Internetového obchodu Chrome.

Po několika vyhledáváních Google jsem zjistil, že byly odstraněny po oznámení společnosti Google, že budou ukončovat podporu všech aplikací Chrome. Také jsem našel oznámení, že Betaflight bude vyvíjet samostatné aplikace, které nahradí ty, které budou odstraněny z Internetového obchodu Chrome. Tato oznámení bohužel neříkají, odkud budou nové samostatné aplikace k dispozici.

Nyní jsem prohledal a našel jsem několik webů, které nabízejí aplikace s názvem „ Betaflight Configurator 'a' Blackbox Explorer 'se však zdá, že žádný z nich není oficiálním webem ke stažení (a několik z nich po kliknutí na odkazy spustí bezpečnostní varování). Kromě toho každý ví, že bychom dnes neměli stahovat software, pokud nepochází z důvěryhodného zdroje.


Takže moje otázka je jednoduchá.

Kde je oficiální web ke stažení pro aplikace „ Betaflight Configurator “ a „ Blackbox Explorer “?

Po stažení betaflight nezapomeňte nainstalovat také všechny ovladače doporučené na úvodní stránce beta verze letu na levé straně, zejména ovladače STM.
Dva odpovědi:
Kralc
2020-04-24 15:16:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Software Betaflight je k dispozici na stránkách Betaflight GitHub. Ty vám dávají možnost stáhnout předkompilované binární soubory nebo zdrojový kód, pokud si přejete kompilovat sami.

ctzsnooze
2020-04-29 11:30:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Absolutní nejnovější verze jsou k dispozici na Betaflight Github:

Noční verze Betaflight Configurator

Noční verze Betaflight Blackbox ExplorerTyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 4.0, pod kterou je distribuován.
Loading...