Otázka:
DJI Go Android App Flight Simulator
BigNutz
2020-06-12 16:00:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Takže mám dvě platformy DJI a mám je asi 6 měsíců. Stále vidím tyto odkazy na celém internetu a YouTube o tom, jak užitečné je mít v aplikaci zabudovaný simulátor DJI. A jak skvělé je, že můžete dálkový ovladač jednoduše zapnout, nakonfigurovat pomocí telefonu nebo tabletu, jako byste skutečně letěli. Ale když to všechno udělám a přejdu na první stránku aplikace DJI Go, víte, kde se zobrazuje, které letadlo si můžete vybrat, neexistuje žádná simulátorová aplikace.

Takže používám DJI Phantom 3 Standard a DJI Inspire 1 v2.0, oba používají stejnou aplikaci DJI Go. Jsem Android pro všechny, čas, takže snad to není další z těchto věcí typu „Lidé se systémem iOS to chápou, ale uživatelé systému Android ne“.

Mám do notebooku staženou aplikaci DJI Windows 10 PC Simulator. A ke svému velkému šoku, poté, co jsem připojil ovladač Inspire k počítači pomocí kabelu USB, došlo k několika falešným začátkům, věc se skutečně načetla a nechala mě létat. Ale MANNNN je to pes pomalý. A buďme upřímní, jsem si docela jistý, že stažení spustitelného souboru DJI pravděpodobně nebylo nejlepším rozhodnutím mého života. Ale víte co, do toho Čína, vy už máte doslova každý jeden bajt mých osobních údajů, když jste ukradli všechny aplikace Top Secret Clearance z OPM. Dobrá věc, to nebylo důležité ani nic ...

Každopádně to nechtělo odbočit. Může mi tedy někdo pomoci najít, používat a užívat si Flight Simulator aplikace Android DJI Go?

Nemám po ruce drone DJI, abych se zkontroloval, ale pokud kliknete na tlačítko nabídky na obrazovce výběru letadla, existuje možnost „Akademie“? Věřím, že simulátor může být pod tím.
@Kralc Takže, to je velmi solidní návrh, nebo ano? Je, protože právě tam všichni ostatní říkají, že se mají také dívat. Když ale přejdu na odkaz Akademie, mám 3 možnosti: Videa, Letový návod nebo Uživatelské příručky.
Zajímalo by mě, jestli se to kouzelně objeví, když to nastavím s ovladačem před otevřením aplikace. Budu naštvaný, pokud ano, musí si uvědomit, že pro lidi jako já, kteří jsou snadno zmatení
Mám také P3S. Zkontroluji to později, ale pamatuji si, že je to velmi pomalé, alespoň na mém starém telefonu. Ale mohu potvrdit, že je (nebo alespoň byl až před ~ 2 lety, když jsem to zkusil minule) k dispozici v aplikaci. Ale také si pamatuji, že to bylo méně užitečné, než všichni uváděli
Už to také nemohu najít. Zdá se, že je navždy pryč ([DJI Forum] (https://forum.dji.com/forum.php?mod=viewthread&tid=197212)). Jak jsem řekl, zkušenost nebyla vůbec skvělá, takže je to jen malá ztráta. Abych byl upřímný, P3S se létá velmi snadno. Takže není mnoho, co můžete udělat špatně. Prostě to udělejte na otevřeném poli. Pokud pustíte tyčinky, dron se jen vznáší (za předpokladu, že jste v režimu určování polohy. Pokud chcete začít v malém, povolte pro první let režim pro začátečníky. Omezuje rychlost a dosah na přibližně 30 metrů.
Jeden odpovědět:
BigNutz
2020-06-29 18:01:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zjistil jsem, kam šel simulátor, ne kam. Problém, který jsem měl, se týkal společného tématu, které vidím u mnoha aplikací pro drony.

Zdá se, že simulátor je k dispozici pouze ve verzích aplikace DJI Go pro iOS. Převedli jsme z Androidu na nesouvisející aplikaci nabízející více funkcí s verzí pro iOS než s verzí aplikace pro Android.

Takže pokud používáte zařízení Android a chcete mít aplikaci DJI, musíte proveďte přechod na zařízení Apple iOS.Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 4.0, pod kterou je distribuován.
Loading...