Otázka:
Zdarma simulátory, které lze použít, když skutečné RC létání není možné
RockPaperLz- Mask it or Casket
2020-04-15 11:50:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Vzhledem k pandemii COVID-19 jsem nebyl schopen létat na žádném RC letadle po mnoho týdnů.

Vzhledem k tomu, že pandemie nevykazuje žádné známky zpomalení, připravuji se na pokračování této situace po nějakou dobu.

Chcete-li udržovat aktuální dovednosti, existují nějaké dobré bezplatné RC simulátory pro letadla, vrtulníky nebo drony? Zajímají mě webové aplikace, software pro stolní počítače (pro jakýkoli operační systém) a dokonce i aplikace pro chytré telefony / tablety (také pro jakýkoli operační systém).

Myslím, že by to mohlo udělat i se značkou [tag: recommendations], a v takovém případě máte další přání, která by tento software měl splňovat, kromě toho, že je zdarma? Jsou nějaké věci, které konkrétně potřebujete, abyste udrželi své dovednosti aktuální? Takže se místo pouhého seznamu svobodného softwaru může stát otázkou svobodného softwaru *, který splňuje určité požadavky *?
Dva odpovědi:
Rory Alsop
2020-04-15 12:27:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Pro kvadrotory existují simulátory pro závodní drony, například DRL one Velocidrone.

Pro drony s platformou fotoaparátu máte vlastní drony SimPro, Liftoff nebo DJI. Je jich spousta a všechny fyzikální motory se zlepšují. Několik z nich je zdarma nebo velmi levné nebo mají bezplatnou verzi.

Na druhém konci stupnice jsou programy jako Phoenix R / C Pro - který má modely pro čtyřkolky, helis a pevná křídla - a abych byl upřímný, pokud plánujete létat v jakémkoli komerčním aspektu, za 200 $ se vyplatí peníze za tento zaplatit.

Podívejte se také na bezplatný simulátor [CurryKitten] (https://github.com/CurryKitten/CurryKitten-Sim/). Je to celkem dobré a aktivně na tom pracuje. Také řekl, že se může stát, že s letadlem budete moci létat i později.
Phoenix R / C již není k dispozici, ale RealFlight by měl být podobný.
AnimaLupi
2020-04-15 12:26:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

U dronů FPV můžete vyzkoušet FPV Freerider ( https://fpv-freerider.itch.io/fpv-freerider). Bezplatná verze obsahuje pouze mapu a má určitá omezení týkající se stanovení sazeb, ale pro některá školení by to mohlo stačit.

Odemknutí profesionální verze stojí pouze 4,99 $, takže to není velká investice. Příjemným bonusem je skutečnost, že si můžete vybrat téměř jakoukoli platformu: Linux, Windows, Mac a Android a na kterékoli z nich (včetně Androidu) můžete připojit svůj ovladač RC (pokud ho podporuje) a používat jej.Tyto otázky a odpovědi byly automaticky přeloženy z anglického jazyka.Původní obsah je k dispozici na webu stackexchange, za který děkujeme za licenci cc by-sa 4.0, pod kterou je distribuován.
Loading...